حتما از امکانات تقویم گوگل استفاده کرده اید، امکاناتی که به شما اجازه می دهد در اکانت خود تقویم سال سفارشی که بجز تقویم میلادی تقویم شمسی و قمری را نیز شامل می شود با وقایع آن روز و اضافه کردن رویداد های خود همراه با نمایش آب و هوای هر منطقه ای از جهان و نشان دادن اخبار و… داشته باشید. سایت نرم افزار دانلود رایگان برنامه دسکتاپ Desktop Calendar را برای دانلود قرار داده که با ظاهری زیبا و کاربر پسند تمام این امکانات را بر روی دسکتاپ ویندوز شما قرار می دهد که امکان هماهنگ کردن خود با تقویم گوگل دارد.
نرم افزار Desktop iCalendar یک تقویم رومیزی دسکتاپ سفارشی است که می تواند خود را با تقویم گوگل هماهنگ کند. این تقویم می تواند وقایع روزانه شما را ثبت کرده و از آب و هوا چند روز آینده بر روی دسکتاپ باخبر سازد. امکان آفلاین و همچنین هماهنگ سازی با تقویم گوگل زمانی که به اینترنت متصل می شوید از مهمترین خصیصه این نرم افزار فوق العاده است.
بنابراین شما می توانید یک تقویم گوگل آفلاین Google Calendar بدون نیاز به اینترنت در کامپیوتر خود داشته باشید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. دانلود تقویم با اطلاعات آب و هوایی 7 روز آینده این امکان برای شما فراهم می شود که چند روز آینده خود را بدون مشکل برنامه ریزی کنید. همچنین این برنامه سه مدل نحوه یادآوری دارد که با نمایش پنجره، ایمیل زدن و اس ام اس شما را با خبر می سازد. با این تقویم شما روز تولد خود و دوستانتان را هیچ موقع فراموش نخواهید کرد. این نرم افزار به راحتی قابل تنظیم بوده و می توانید فونت، رنگ و پس زمینه آن را تغییر دهید.

Desktop iCalendar 1.6.0.8 www.freedownload.ir Desktop iCalendar 1.6.0.8  نرم افزار تقویم رومیزی دسکتاپ

برخی از ویژگی های کلیدی نرم فزار Desktop iCalendar

 • دریافت وقایع و برنامه های کاری روزانه شما
 • مطلع ساختن از تمام اطلاعات آب و هوایی و هواشناسی
 • هماهنگ سازی خود با تقویم گوگل به صورت خودکار
 • اضافه شدن کارهای روزانه برای تقویم گوگل

ICO download Desktop iCalendar 1.6.0.8  نرم افزار تقویم رومیزی دسکتاپدانلود رایگان نرم افزار تقویم رومیزی (حجم : 1.7 مگابایت)
ICO Key Desktop iCalendar 1.6.0.8  نرم افزار تقویم رومیزی دسکتاپرمز عبور فایل : www.fdl.ir
ICO HomePage Desktop iCalendar 1.6.0.8  نرم افزار تقویم رومیزی دسکتاپمنبع : دانلود رایگان

 

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.18_1163]
Rating: +1 (from 1 vote)
Desktop iCalendar 1.6.0.8 - نرم افزار تقویم رومیزی دسکتاپ, 10.0 out of 10 based on 1 rating
share save 171 16 Desktop iCalendar 1.6.0.8  نرم افزار تقویم رومیزی دسکتاپ

دیدگاه خود را بنویسید


 • عمومی

 • دسته‌ها

 • بایگانی

 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۴۰۳
  ش ی د س چ پ ج
  « تیر    
   1234
  ۵۶۷۸۹۱۰۱۱
  ۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
  ۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
  ۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
 • سایت فورکیا

  4kia.ir