Corel نامیست آشنا در زمینه طراحی در رایانه که این بار با نرم افزار شگفت انگیزی در زمینه ی طراحی وب سایت وارد عرصه ی نرم افزار ها شده است. این شرکت نرم افزار را با نام Corel Website Creator X6 به بازار ارایه کرده است. این نرم افزار کار طراحی وب را از یک کار سخت و پیچیده و کد نویسی های طولانی طراحی سایت به یک رابط کاربری آسان و گرافیکی تبدیل کرده است که شما در آن بدون نوشتن حتی یک خط کد می توانید به راحتی صفحات وب خود را ایجاد و از آن لذت ببرید.

Corel Website Creator X6 v12.50 Portable www.freedownload.ir Corel Website Creator X6 v12.50 Portable  دانلود نرم افزار طراحی سایت حرفه ای کرل

نرم افزار طراحی سایت از تمام زبان ها و گسترش دهنده های وب همچون RSS feeds, CSS, XHTML, PHP, ASP.NET, ColdFusion®, and JSP پشتیبانی به عمل می آورد که این مورد می تواند شما در ساخت صفحاتی پویا و کاربر پسند یاری سازد. این نرم افزار با بهره گیری از ویرایشگر WYSIWYG کار را برای ایجاد صفحات با HTML, CSS بسیار آسان نموده است که از نقاط قوت این نرم افزار محسوب می شود. نرم افزار Corel Website Creator X6 با داشتن قابلیت drag-and-drop (کشیدن و رها کردن) این امکان را برای کاربر فراهم ساخته تا بتواند هر فایلی از جمله متن، عکس، موزیک، ویدیو و … را به راحتی به صفحه وب خود اضافه نماید.
از امکانات لذت بخش دیگر این نرم افزار می توان به امکان ارتباط Online آن با سرور و آپلود اطلاعات اشاره نمود که در نوع خود جالب است. با این نرم افزار طراحی سایت حتی شما می توانید برای وب سایت خود یک نقشه یا SiteMap ایجاد نمایید و رابطی بین صفحات شما باشد که بسیار شگفت انگیز است. شما دوستان هم اینک می توانید نسخه بدون نیاز به نصب ویرایش Corel Website Creator X6 این نرم افزار که آخرین ویرایش ارایه شده آن می باشد از وب سایت دانلود نرم افزار رایگان دریافت و از آن لذت ببرید.

ICO download Corel Website Creator X6 v12.50 Portable  دانلود نرم افزار طراحی سایت حرفه ای کرلدانلود رایگان نرم افزار طراحی سایت حرفه ای کرل (حجم : 90.8 مگابایت)
ICO Key Corel Website Creator X6 v12.50 Portable  دانلود نرم افزار طراحی سایت حرفه ای کرلرمز عبور فایل : www.fdl.ir
ICO HomePage Corel Website Creator X6 v12.50 Portable  دانلود نرم افزار طراحی سایت حرفه ای کرلبه اشتراک گذاشته شده توسط : دانلود رایگان

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.18_1163]
Rating: +1 (from 1 vote)
Corel Website Creator X6 v12.50 Portable - دانلود نرم افزار طراحی سایت حرفه ای کرل, 10.0 out of 10 based on 1 rating
share save 171 16 Corel Website Creator X6 v12.50 Portable  دانلود نرم افزار طراحی سایت حرفه ای کرل

دیدگاه خود را بنویسید


 • عمومی

 • دسته‌ها

 • بایگانی

 • تقویم شمسی

  اسفند ۱۴۰۲
  ش ی د س چ پ ج
  « تیر    
   1234
  ۵۶۷۸۹۱۰۱۱
  ۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
  ۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
  ۲۶۲۷۲۸۲۹  
 • سایت فورکیا

  4kia.ir