باشگاه خبرنگاران : طریقه مولتی میلیونر شدن با میلیونر شدن چندان فرقی ندارد. کارشناسان این رشته همان هایی هستند که واقعا خودشان میلیونر بوده اند و فقط آنان می توانند در این باره اظهارنظر کنند.
اکثر ثروتمندان بر این عقیده هستند که دارایی و ثروت بسیار زیاد از طریق یک شغل خوب یا به شیوه پس انداز مستمر مانند یک صورت حساب ماهانه یا حتی برنده شدن در بخت آزمایی دست یافتنی نیست، بنابراین اگر هر ماه خود را موظف می کنید که علاوه بر پرداخت قبوض ماهانه، مبلغی را هم به عنوان پس انداز کنار بگذارید به این امید که روزی ثروتمند شوید کافی نیست! البته پیشنهاد نمی کنیم پس انداز کردن را رها کنید! میلیونر شدن بیشتر شبیه یک انتخاب یا اراده است. اینکه بتوانید منابعی را پیدا کنید که اصلی ترین اطلاعات محرمانه راجع به میلیونر شدن را در برداشته باشد، مسئولیت خودتان است و مبتنی بر تصمیم و اراده فردی شماست.
اینجا می خواهیم شما را با ۵ نکته کلیدی که در راستای رسیدن به این هدف، حیاتی است، آشنا کنیم:

۱ – افکارتان را در مورد پول تجزیه و تحلیل کنید و ارزش های سالم پول را در ذهنتان پرورش دهید
اگر شما پول را چیزی کثیف و پلید می پندارید، پس هرگز آن را جذب نخواهید کرد. به عبارت دیگر هر چند پول مانند چرک کف دست است ولی اگر خوب فکر کنید، می بینید همین چرک کف دست، حلال بسیاری از مشکلات است. از این گذشته، معمولا کسانی که خودشان در زمینه مالی چندان موفق نبوده اند این شعارها را ساخته اند، پس اگر واقعا می خواهید ثروتمند شوید، بهتر است ذهن تان را از تفکر منفی نسبت به پول خالی کنید.

۲ – احساسات تان را در مورد پول محک بزنید
خودتان را در یک تمرین بصری غوطه ور سازید و تصور کنید که هم اینک یک مولتی میلیونر شده اید. آنگاه اگر صد درصد با این موضوع یعنی ثروتمند بودنتان احساس راحتی نمی کنید، پس مطمئن باشید که هرگز پولدار نخواهید شد. اگر احتمالا جزو آن دسته افرادی هستید که باور قلبی تان بر این است که پول زیاد باعث دردسر می شود و اینکه هر که بامش بیش برفش بیشتر پس بهتر است پولدار شدن را هم فراموش کنید.

۳ – کارمند خود باشید و سعی کنید خودتان بدون هیچ جبری بر کیفیت و راندمان کارتان نظارت داشته باشید حتی می توانید از رئیس تان بخواهید به شما به ازای میزان کار مفیدی که انجام می دهید پاداش بدهد نه بر اساس ساعات کارتان
به طور مثال شما باید ۴۰ ساعت در هفته کار کنید اما هیچ محدودیت یا اجباری برای میزان فروش تان یا هر کار دیگری که انجام می دهید، وجود ندارد. معمولا حقوق های ساعتی سقف مبلغی را که شما می توانید به دست بیاورید در نظر می گیرند، ولی اگر قرار باشد براساس راندمان کارتان حقوق دریافت کنید سخت تر کار می کنید و به این ترتیب به سختکوشی عادت خواهید کرد. در نتیجه قطعا انسان موفق تری خواهید بود. همواره به یاد داشته باشید که پولدار شدن هرگز با تنبلی و راحت طلبی به وجود نمی آید، پس اگر ثروتمند شدن خواسته واقعی شماست، بهتر است نهایت تلاش خود را به کار ببندید.

۴ – مجلات معتبر را مطالعه کنید و خودتان را از لیست ثروتمندان مطرح کشورتان مطلع سازید
سعی کنید داستان های موفقیت میلیاردرها و مولتی میلیونرها را مطالعه کنید و آنها را سرلوحه کار خود قرار دهید. از شیوه هایی که آنها در پیش گرفته اند الگوبرداری کنید و عملکردشان را با منش و روش خود مقایسه کنید.
درست است که شاید هرگز نمی توانید به اندازه آنها ثروتمند شوید ولی دست کم می توانید موقعیت فعلی تان را بهبود بخشید. طبق یک ضرب المثل قدیمی اگر ماه را هدف قرار دهید در نهایت حداقل به یک ستاره دست خواهید یافت!
علاوه بر این، شما با آگاهی یافتن از سختی ها و مشکلاتی که آنها برای دستیابی به هدفشان پشت سر گذاشته اند، قوت قلب می گیرید و برای رسیدن به خواسته تان مصمم تر می شوید.

۵ – به هدف خود سخت بچسبید
خود را باور داشته باشید و بر تصمیم تان پافشاری کنید. از توصیه های کارشناسانه اجتناب کنید مگر اینکه آن یک توصیه مثبت باشد. اجازه ندهید اطرافیان تان با سخنان ناامید کننده روحیه تان را تضعیف کنند و شما را از رسیدن به هدف بازدارند. بهتر است نصیحت هایی را بپذیرید که از جانب یک مولتی میلیونر ارائه شده باشد.

 

برای پولدار شدن چه کار باید کرد؟

 

تا وقتی که معتقدید پول چرک کف دست است، برکت ندارد،پول پلید و ناپاک است ، روح آدم را آلوده میکند ویا اینکه همه پولدارها حقه بازند یقینا نمی توانید پولدار شوید یا از پولدار شدن خود لذت ببرید.

به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران امروزه پول برخلاف گذشته های دور به دغدغه اصلی بدل شده است .بسیاری از جوان ها مایلند که خیلی زود و بی دردسر به پول برسند . پول دیگر مثل گذشته چرک کف دست خوانده نمی شود و بسیاری آن  راحلال مشکلات می دانند. تصور کنید جوانی که می خواهد به استقلال مالی برسد چند سال باید کار کند تا بتواند هزینه سنگین ازدواج خود را بپردازد، چند سال باید کار مند تا پول پیش یا رهن خانه را پس انداز کند یا حتی جهیزیه بخرد یا برای اداممه تحصیل با فراغ بال به شهر و دیار دیگری برودو، شاید به همین دلیل هم هست که بسیاری را در اطرافمان میبینیم که مشغول چند کار دائم یا پاره وقت به طور هم زمان هستند والبته دائم هم گله دارند که به جایی نمیرسند .

                                       427342 296 با این ۵ روش میلیونر شوید !

راستش این موضوع هرچند به ظاهر اقتصادی است و در حیطه مباحث این صفحه نمی کنجد اما دارای پس زمینه های محکم روانی است . در واقع ما معتقدیم تا آنها در پس زمینه ذهن ما اصلاح نشوند این تلاش های مادی به جایی نمی رسند.تا وقتی که معتقدید پول روح آدم را آلوده میکند یا اینکه همه پولدارها حقه بازند یا اینکه یک گوشه دلشان خالی است و با کار حلال نمی شود ثروتمند شد ،یقینا نمی توانید پولدار شوید یا از پولدار شدن خود لذت ببرید .اینکه مرتب پیش این و آن هم بگویید که بدهکارم و یا قرض دارم و به قول گفتنی زار بزنید هم جز آنکه مناعت طبع شما را زیر سوال می برد قرض و بدهی بیشتری برایتان به ارمغان می آورد . پس چه باید کرد؟

در نخستین گام باید نگاهمان را به  موضوع پول و ثروت عوض کنیم .نمی تئانیم مدام آن را مذمت کنیم و بعد بخواهیم یک شبه پولدار شویم ! باید ابتدا احساس ما احساس خوبی به پول باشد و به فوایدی که پولدار بودن ما می تواند برای خود ، خانواده ، اطرافیانمان و حتی جامعه مامن داشته باشد تمکز کنیم .کارهای جزئی که می تواند دنیا و آخرت ما را بسازد و رسیدن به لبخند شای دردمندی که با یاری ما به آرامش رسیده است و نیز شکرگزار بودن در قبال هرآنچه که هرچند اندک در ابتدای این راه به دست می آوریم  و بعد هم پیدا کردن راه های درست و تمرکز برروی هدفی که می بایست با اهاف انسانی و اخلاقی آمیخته باشد.

برای ثروتمند شدن باید احساس خوبی به کار و حرفه خود داشته باشید و از تمام وجود باور داشته باشید که لیاقت و شایستگی آن را دارید که ثروت را وارد زندگی خود کنید.حتما دراطراف خود کسانی را دیده اید که پولدار بوده اند اما ورشکست شده اند ونیز افرادی که مرتبا پله های ترقی را چنان طی می کنند که حتی اطرافیانشان هم از یاد میبرند که آنها از کجا شروع کرده بودند!

خیلی ها اوضاع  نابسامان اقتصادی ، رقابت شدید، نداشتن پشتوانه های مالی وحمایت های بانکی و حتی داشتن خانواده ای فقیرو متوسط را مانع پولدار شدن میداننددرحالی که هیچ یک از آن ها جزو علل اصلی به حساب نمی آیند و فقط پیش پا افتاده ترین بهانه هایی هستند که ما برای پنهان شدن پشت رخوت ها و بی حالی های درون خود به آنها چنگ می زنیم!

برای همین هم هست که برای پولدار شدن مثل هر کار دیگری می بایست ابتدا و در گام نخست یک طرح اولیه داشت ،همین نداشتن طرح است که وقتی بسیاری ناگهان پله های ترقی را طی میکنند و پولدار می شوند به ناگهان هم آن را از دست  می دهند . اگر می خواهید پولدار شوید باید از همین حالا بدانید برای چه و وقتی که پولدار شدید می خواهید به چه حسی برسید وبا آن پول چه کار کنید و حتی تا کجا پیش بروید ؟ حتی لازم است با برنامه ریزی دقیق مبلغ آن را هم مشخص کنید .

اگر در جایی از کتابش می گوید: « درختی را در نظر بگیرید فرض کنیم این درخت نمایانگر زندگی است، بر روی این درخت میوه های گوناگونی وجود دارد. در زندگی ما، میوه ها همان نتایجی هستند که از اعمال خود می گیریم. پس ما به میوه ها که همان نتایج اعمال خود هستند نگاه می کنیم و از دیدن آنها شادمان می شویم. اما زمانی که تعداشان کافی نیست، کوچک هستند و طعم خوبی ندارند چه باید کرد؟
بیشتر ما متوجه میوه یا نتیجه کار خود هستیم اما در حقیقت باید به عواملی که این میوه ها را به وجود آورده است توجه کنیم. مثل بذر و ریشه ها. بذری که زیر زمین است محصول رهایی زمین را ایجاد کرده است. این نادیدنی ها هستند که دیدنی ها را می سازند.
یعنی اینکه اگر ما خواهان تغییر دادن میوه ها هستیم، اول باید ریشه ها را تغییر دهیم. اگر مایلید مواردی که در زندگی قابل دیدن هستند را تغییر دهید، باید آنچه که قابل دیدن نیستند را تغییر بدهید.»باید ذهنمان و درونمان را اصلاح کنیم و زمینه را اندک اندک برای پولدار شدن و به ثروت رسیدن فراهم کنیم بعد به راهکارهایی که نویسندگان و ثروتمندان ارائه کرده اند، بپردازیم.

p 89EKCgBk8MZdE با این ۵ روش میلیونر شوید !

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 4.3/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.18_1163]
Rating: +4 (from 4 votes)
با این ۵ روش میلیونر شوید !, 4.3 out of 10 based on 3 ratings
share save 171 16 با این ۵ روش میلیونر شوید !

۲ دیدگاه به ثبت رسیده است .

 1. مصطفی می‌گه:

  سلام من همون کسی هستم که آمدی توسایتم سایت خوبی داری

  VA:F [1.9.18_1163]
  Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
  VA:F [1.9.18_1163]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. امید می‌گه:

  مطلب مفید و آموزنده ای بود.خیلی ممنون…………

   

  VA:F [1.9.18_1163]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.18_1163]
  Rating: 0 (from 0 votes)

دیدگاه خود را بنویسید


 • عمومی

 • دسته‌ها

 • بایگانی

 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۴۰۳
  ش ی د س چ پ ج
  « تیر    
   1234
  ۵۶۷۸۹۱۰۱۱
  ۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
  ۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
  ۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
 • سایت فورکیا

  4kia.ir