شماره تماس: ۰۹۳۷۸۲۹۷۷۷۸

«فــلاشر تابلو LED ساده»

فلاشر تابلو LED ساده؛ این دسته از فلاشر های تابلو ال ای دی دارای یک برنامه ساده و امکان کنترل سرعت همان برنامه است، مزیت فلاشرهای انالوگ قیمت بسیار مناسب آن و سادگی در برنامه شان و همچنین راحتی در نصب آنها است. تنوع این محصول تفاوت در حداکثر جریان هر کانال میباشد…

شرکت بهزاد ترانس با بهترین کیفیت، تولید و طراحی منابع تغذیه سوئیچینگ، فلاشر، طراحی سلف، فریت و چوک و ترانسهای فرکانس بالا و نمایندگی فروش دستگاه بوبین پیچ نیمه اتوماتیک، در خدمت شما مشتریان در سراسر کشور میباشد.

شماره تماس: ۰۹۳۷۸۲۹۷۷۷۸

  کیفیت کار ما، اعتبار ماست %

“فلاشر تابلو LED برنامه دار”

فلاشر تابلو LED برنامه دار؛ این گروه از فلاشرهای تابلو ال ای دی ثابت دارای برنامه های بسیار جذابیست طوریکه زیبایی و جلب توجه تابلو ال ای دی شمارا چند برابر می‌نماید؛ مزایای فلاشر تابلو LED برنامه دار: تعداد زیاد برنامه ها، قابلیت انتخاب برنامه مورد نظر، و کنترل است…

«فلاشــر تابلو LED برنامه دار و ریموتی»

فلاشر تابلو LED برنامه دار و ریموتی؛ فلاشر های ریموتی علاوه بر برنامه های جذاب، قابلیت کنترل از راه دور را دارد.

این فلاشرها قابلیت های منحصر بفردی به تابلو شما میدهند، مثل خاموش و روشن کردن تابلو یتان از راه دور با ریموت کنترل, کنترل سرعت برنامه ها با کنترل…

فلاشر ۲۲۰ ولت تابلو LED

فلاشر ۲۲۰ ولت تابلو LED؛ فلاشر ۲۲۰ ولت تابلو ال ای دی، مخصوص روشی خاص در ساخت تابلو های ال ای دی است؛ در این روش تابلو با ولتاژ برق شهری کار میکند. فلاشر ۲۲۰ ولت تابلو ال ای دی  در تنوع از تعداد کانال ها و امکاناتی مانند کنترل دستی و امکانات بسیاری برخوردارد است .…

logo5 انجام پروژه های دانشجویی،طراحی و ساخت و اجزاء منبع تغذیه سوئیچینگ ۱۲ ولت ۱۰ آمپر،فلاشر ۲۲۰ ولت تابلو LED،ترانسفورماتور و چوک هسته حلقوی،تروئید،بورس سلف و فریت،انواع ترانسفورمرمودم

بهزاد ترانس

درایور RGB با کنترل مادون قرمز

  درایور RGB با کنترل مادون قرمز؛ این درایور ها مخصوص راه اندازی لامپ ها و پروژکتورهای رنگی هستند، با استفاده از این درایور ها می توانید منازل، اماکن و یا نمای ساختمان ها را نور پردازی نمایید؛ همچنین می توان تابلو های ال.ای.دی و یا چلنیوم چند رنگ را راه اندازی نمود…

“درایور RGB با کنترل رادیویی”

درایور RGB با کنترل رادیویی؛ این درایور ها با توان و قابلیت راه اندازی بسیار بالا امکان کنترل نور پردازی نمای ساختمان ها و پارک، باغ ها و هر جایی که نورپردازی گسترده ای را لازم داشته باشد استفاده میشود. از مزیت برجسته این درایور، ریموت کنترل ان با برد بالا ( ۱۵۰ متر) میباشد…

“فلاشر نئون برنامه دار”

فلاشر نئون برنامه دار؛ فلاشر نئون برنامه دار بهینه شده برای نئون است، تولید این فلاشر برای اولین بار در ایران تنوع منحصر بفردی در نئون فراهم مینماید، طوریکه نئون شما مانند تابلوهای ال ای دی برنامه دار و دارای افکت های جذاب میباشد، این محصول در تنوع امکانات مانند فلاشر و … میباشد.

Main2939.gif انجام پروژه های دانشجویی،طراحی و ساخت و اجزاء منبع تغذیه سوئیچینگ ۱۲ ولت ۱۰ آمپر،فلاشر ۲۲۰ ولت تابلو LED،ترانسفورماتور و چوک هسته حلقوی،تروئید،بورس سلف و فریت،انواع ترانسفورمرمودم

فلاشر تابلو LED برنامه دار و ریموتی

“فلاشر نئون برنامه دار و ریموتی”

فلاشر نئون برنامه دار و ریموتی؛ فلاشر نئون برنامه دار و ریموتی بهینه شده برای نئون است، تولید این فلاشر برای اولین بار در ایران تنوع خاصی در نئون بوجود آورده، بصورتیکه نئون شما مانند تابلوهای ال ای دی برنامه دار و دارای افکت های جذاب خواهد بود…

شرکت بهزاد ترانس با بهترین کیفیت، تولید و طراحی منابع تغذیه سوئیچینگ، فلاشر، طراحی فریت و سلف، چوک و ترانسهای فرکانس بالا و نمایندگی فروش دستگاه بوبین پیچ نیمه اتوماتیک، در خدمت شما مشتریان در سراسر کشور میباشد.

شماره تماس: ۰۹۳۷۸۲۹۷۷۷۸

  کیفیت کار ما، اعتبار ماست %

ترانسفورماتور و چوک هسته حلقوی: تروئید

ترانسفورماتور (ترانس) و چوک های با هسته حلقوی (تروئید) از انواع محصولاتی میباشند که هسته آنها به صورت حلقوی است. شرکت ترانس بهزاد، برحسب سفارش این گونه محصولات را طراحی و تولید مینماید.
ترانس های هسته حلقوی نسبت به هسته EI این مزیت ها را دارند:
1- دارای بازدهی بیشتری هستند؛
2- دارای ابعاد کوچکتری هستند؛
3- دارای وزن کمتری هستند؛
4- دارای نویز (صدای) پائین تری هستند؛
5- دارای تلفات میدان مغناطیسی کمتری هستند.
6- تلفات بی باری کمتری دارند.
از معایب آنها نسبت به محصولات با هسته EI به توان نامی محدود و هزینه تولید بالاتر را میتوان ذکر نمود.

«بورس سلف و فریت»

مرکز تخصصی سلف و فریت؛
انواع سلف اکسیال (مقاومتی)- دمبلی (رادیال) – ترویید و ….
در مقادیر و جریانهای مختلف؛
طراحی و تولید انواع سلف خاص با مشخصات درخواستی شما؛

انواع هسته فریت درمدل ها و سایزهای مختلف؛
EE – EI – EER –ETD – OR – PQ – RM – DR -……

“فریت میله ای کادرآنتن”

SMD MODEM TRANSFORMER

“انواع ترانسفورمرمودم”

 

 

ترانسفورمر مودم
Atech-Supreme-…….

انواع خازن MKT و پلی استر؛

ارسال به تمام نقاط کشور؛

ارائه قیمت با تماس تلفنی؛

قطعات الکترونیک (خازن پلی استر-فریت و …..)؛

خازن پلی استر 1uF – 630 V ساخت کره جنوبی؛
قیمت برمبنای تعداد: تماس بگیرید.

خازن پلی استر 2.2uF – 250 V ساخت کره جنوبی
قیمت برمبنای تعداد: تماس بگیرید.

فریت و بوبین EE19*16 (کامل)
قیمت برمبنای تعداد: تماس بگیرید.

فریت 5*6*10 برای تولید بالاست
قیمت بر مبنای تعداد: تماس بگیرید.

سلف ترویید 100UH – 1A
قیمت برمبنای تعداد: تماس بگیرید.

سلف ترویید 100UH – 3A
قیمت برمبنای تعداد: تماس بگیرید.

سلف ترویید ( 100UH – 5A ( TDK
قیمت برمبنای تعداد: تماس بگیرید.

سلف ترویید 150UH – 2A
قیمت برمبنای تعداد: تماس بگیرید.

سلف ترویید 330UH
قیمت برمبنای تعداد: تماس بگیرید.

سلف دمبلی درمقادیر 10UH الی 18MH
قیمت برمبنای تعداد: تماس بگیرید.

انواع چوک و ترانسفورمرمودم و ……

برای آگاهی از سایر قیمتها لطفا با ما تماس بگیرید.

شرکت بهزاد ترانس با بهترین کیفیت، تولید و طراحی منابع تغذیه سوئیچینگ، فلاشر، طراحی فریت و سلف، چوک و ترانسهای فرکانس بالا و نمایندگی فروش دستگاه بوبین پیچ نیمه اتوماتیک، در خدمت شما مشتریان در سراسر کشور میباشد.

شماره تماس: ۰۹۳۷۸۲۹۷۷۷۸

  کیفیت کار ما، اعتبار ماست %

UPS یو پی اس باور نکردنی

دارید با رایانه و کامپیوتر خودتون کار میکنید و بسیاری از کارهای خود را انجام داده اید که بناگاه برق قطع میشود و تمام اطلاعات و زحمات شما به باد میرود، اما دیگر نگران نباشید زیرا وسیله های کوچک و ارزانی ساخته شده اند، که میتوانند در این زمینه مشکل شما را حل نمایند.

“میونگ کیم”طراح کره ای، که جدیدا یک وسیله کوچک به نام “ذخیره کننده” کوچک ساخته است. این وسیله که بیشتر شبیه به دوشاخه برق میباشد می تواند برق لازم برای ۱۰ دقیقه کار را در خود ذخیره نماید و این بدین معنی است که دیگر شما نیازی به تهیه یو پی اس های گران هم نیسا.

این وسیله کوچک را باید بین پریز و دوشاخه اصلی گذاشت تا به کمک آن بتوانید برق را ذخیره و از این ذخایر برای save  کردن کارهای خود استفاده نمایید. این وسیله کوچک حجم زیادی ندارد، در حالی که یو پی اس ها اکثرا اندازه های بزرگی دارند.

این وسیله میتواند به راحتی برای هر وسیله ای استفاده شود و تنها منحصر به رایانه نمیباشد.

آشنایی با اجزاء منابع تغذیه سوئیچینگ
در اینجا به صورت مختصر و با زبان ساده، اجزاء داخلی منبع تغذیه سوئیچینگ شرح داده شده است. مشخص است که این ساختار عمومی نبوده و در حدود 75 درصد از ساختار های داخلی منابع تغذیه استاندارد کنونی را در بر دارد.

RDK 91 انجام پروژه های دانشجویی،طراحی و ساخت و اجزاء منبع تغذیه سوئیچینگ ۱۲ ولت ۱۰ آمپر،فلاشر ۲۲۰ ولت تابلو LED،ترانسفورماتور و چوک هسته حلقوی،تروئید،بورس سلف و فریت،انواع ترانسفورمرمودم

آشنایی با اجزاء منابع تغذیه سوئیچینگ

EMI Filte

این بخش از عناصر سلف و خازن تشکیل شده و وظیفه آن ممانعت از خروج فرکانس های اضافی (درمحدوده کاری نویز حاصل از مدار سوئیچینگ) منبع تغذیه به بیرون و همچنین ممانعت از ورود فرکانس های اضافی (حاصل ازدوران موتور های الکتریکی و سیستمهای مولد حرارت و غیره) به داخل منبع تغذیه است.

 

Input Capacitor

این قسمت از دو خازن الکترولیت با ظرفیت متناسب توان منبع تغذیه تشکیل شده و وظیفه آن کنترل سطح ولتاژ ورودی در هنگام کارکرد و همچنین ذخیره انرژی مورد نیاز مدار سوئیچینگ به هنگام وقفه های کوتاه انرژی است.

 

 Power Switching

این بخش معمولاً از دو ترانزیستور قدرت (ماسفت) تشکیل شده و وظیفه آن کنترل سطح ولتاژ خروجی را از طریق زمان روشن و خاموش شدن (سوئیچ) میباشد.

 

Transformer

این بخش بنا به نوع طراحی، از دو تا سه ترانس (سوئیچینگ تی.آر، درایو تی.آر و غیره) تشکیل شده که علاوه بر ایزولاسیون ولتاژ مستقیم، وظیفه تغییر سطح ولتاژ را عهده دار است. طراحی این قسمت بسیار حساس میباشد، زیرا اگر تعداد دور های اولیه و ثانویه متناسب با طراحی مدار پالز ویدث ماجولار نباشد، پایداری مدار و ضریب اطمینان نیمه هادی و در نهایت کارکرد منبع تغذیه با مشکل اساسی مواجه است.

 Output Diodes

 این قسمت از دیودهای شاتکی، زنر و فست تشکیل شده و وظیفه آن یکسو سازی ولتاژ خروجی را در حالات عادی و قطع کامل جریان خروجی را در حالات خاص است.

 

 

 Heat Sink

این قسمت از آلیاژهای مختلف آلومینیوم و مس ساخته میگردد و به واسطه تعبیه شیارهایی برروی آن جهت عبور جریان هوا، وظیفه انتقال دما از ترانزیستورهای سوئیچینگ و همچنین دیودهای شاتکی و  فست به محیط اطراف را عهده دار است.

 

Output Filter

این قسمت از چند خازن الکترولیت و سلف های چند لایه متشکل است، که وظیفه ذخیره انرژی در زمان روشن و ارائه آن در زمان خاموشی ترانزیستور را عهده دار است.

 

 

FAN

با اینکه معمولاً مصرف کنندگان برای این قسمت اهمیتی قائل نیستند، انتقال حرارت در منابع تغذیه بسیار مهم و حیاتی بوده و رابطه مستقیمی با راندمان و طول عمر آن دارد. تهویه بهتر هوای گرم از محیط داخلی منبع تغذیه به فضای بیرون، کارکرد بهتر و عملکرد دراز مدت تر منبع تغذیه را بدنبال دارد.

 

L650 1 انجام پروژه های دانشجویی،طراحی و ساخت و اجزاء منبع تغذیه سوئیچینگ ۱۲ ولت ۱۰ آمپر،فلاشر ۲۲۰ ولت تابلو LED،ترانسفورماتور و چوک هسته حلقوی،تروئید،بورس سلف و فریت،انواع ترانسفورمرمودم

انجام و طراحی پروژه های دانشجویی

PCB

برد اصلی منبع تغذیه است، که کلیه قطعات بر روی آن نصب میگردند. رعایت استانداردهای مختلف درساخت برد، از جمله تحمل حرارت بالا (استفاده از فیبرهای فایبرگلاس) و عدم استفاده از مواد خطرناک برای محیط زیست، باعث افزایش ضریب ایمنی کاربر میشود.

 

IC Controller

این قسمت پیچیده ترین بخش مدار پالس ویدث ماجولار است و در سال های اخیر تغییرات چشمگیری در طراحی آن ایجاد شده است. آی سی های جدید چند نوع وظیفه مختلف بر عهده دارند و کارکرد منابع تغذیه جدید را بهتر کرده اند. در زیر بطور خلاصه به وظایف آی سی هایی که در بعضی از پاورهای جدید به کار رفته آمده است.


کنترل خروجی، که با  تولید پالس های ویدث ماجولار، فرآیند تغییر پنهانی یک رشته پالس بر اساس تغییرات سیگنال های دیگر و اعمال بازخورد ولتاژ و جریان و راه اندازی نرم در کلیه خروجیها را عهده دار است.


مونیتورینگ، که ازطریق یک شبکه تقسیم مقاومتی، کسری از ولتاژ خروجی به آی سی جهت مقایسه با یک ولتاژ مبنا، انتقال مییابدو در صورت بروز هرگونه تغییر در خروجی دستور وقفه از طریق آی سی صادر میگردد.
نوسان ساز، که در فرکانس پایه کار میکند و موج مثلثی جهت استفاده در پالس ویدث ماجولار را تولید مینماید.
راه اندازخروجی، که توان کافی را جهت بکارگیری در بارهای کم  و میانه، تولید مینماید
ولتاژ مبنا، که ولتاژ پایه را جهت مقایسه خروجیها و همچنین یک ولتاژ پایدار برای سایر بخشها تولید مینماید.
مبدل خطا، که عرض پالس ولتاژ خروجی را متناسب با سطح ولتاژ، تنظیم میکند.

پاور فکتور کورکشن، که وظیفه آن تصحیح هارمونیک های فرکانس خروجی و هدایت و کنترل آنها به مدار پالس ویدث ماجولار است.

شرکت بهزاد ترانس با بهترین کیفیت، تولید و طراحی منابع تغذیه سوئیچینگ، فلاشر، طراحی فریت و سلف، چوک و ترانسهای فرکانس بالا و نمایندگی فروش دستگاه بوبین پیچ نیمه اتوماتیک، در خدمت شما مشتریان در سراسر کشور میباشد.

شماره تماس: ۰۹۳۷۸۲۹۷۷۷۸

  کیفیت کار ما، اعتبار ماست %

“مهمترین عامل در انتخاب منبع تغذیه بر مبنای توان مصرفی”

هر یک از قطعات بکار رفته در مدارات الکترونیک، مقدار توان مصرفی مشخصی دارند و میتوان با جمع کردن مقدار توانها، توان مصرفی کل را تخمین زد و محاسبه کرد. تولیدکنندگان منبع تغذیه در سراسر جهان سفارش مینمایند پاوری را انتخاب کنید که حداقل 10درصد بالاتر از توان حداکثر مصرفی قدرت داشته باشد! با رعایت این نکته در دراز مدت راندمان و کارآیی یک پاور در مصرف کمتر از حداکثر 90درصد توان واقعی آن، به طور چشمگیری افزایش یافته و از بروز مشکلات پیشگیری مینماید.

image006 انجام پروژه های دانشجویی،طراحی و ساخت و اجزاء منبع تغذیه سوئیچینگ ۱۲ ولت ۱۰ آمپر،فلاشر ۲۲۰ ولت تابلو LED،ترانسفورماتور و چوک هسته حلقوی،تروئید،بورس سلف و فریت،انواع ترانسفورمرمودم

انجام پروژه های دانشجویی

«انجام پروژه های دانشجویی»

انجام انواع پروژه دانشجویی، صنعتی و نیمه صنعتی در رابطه با ترانسهای فرکانسی و کلیه ی سلفهای مورد نیاز برای مدارات سوئیچینگ پذیرفته میگردد.

بهترین کیفیت با مرغوبترین متریال موجود در ایران

با ما تماس بگیرید.

شرکت بهزاد ترانس با بهترین کیفیت، تولید و طراحی منابع تغذیه سوئیچینگ، فلاشر، طراحی فریت و سلف، چوک و ترانسهای فرکانس بالا و نمایندگی فروش دستگاه بوبین پیچ نیمه اتوماتیک، در خدمت شما مشتریان در سراسر کشور میباشد.

شماره تماس: ۰۹۳۷۸۲۹۷۷۷۸

  کیفیت کار ما، اعتبار ماست %

«طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ ۱۲ ولت ۱۰ آمپر»

این پروژه در مورد منابع تغذیه سوئیچینگ است. انواع منابع تغذیه سوئیچینگ و مزایا و معایب هر یک از آنها و تفاوتهای بین آنها و منبع تغذیه ای که توسط اینجانب طراحی و ساخته شده است. در این منبع مدارات درایور, تقویت کننده, EMI تغذیه از بخشهای شامل یکسوسازها, فیلترهای مغناطیسی یا ها و مدارات کنترل کننده بهره گرفته شده است.

00otech f1 انجام پروژه های دانشجویی،طراحی و ساخت و اجزاء منبع تغذیه سوئیچینگ ۱۲ ولت ۱۰ آمپر،فلاشر ۲۲۰ ولت تابلو LED،ترانسفورماتور و چوک هسته حلقوی،تروئید،بورس سلف و فریت،انواع ترانسفورمرمودم

طراحی پروژه های دانشجویی

“مروری کلی بر منابع تغذیه سوئیچینگ”

هدف

روش کار و تحقیق

مقایسه منابع تغذیه سوئیچینگ با منابع تغذیه خطی؛

 اصول منابع تغذیه سوئیچینگ؛

طراحی سلف، چوک و ترانسهای فرکانس بالا؛

طراحی و تولید ترانس های فرکانس بالا (هسته فریت).

شرکت بهزاد ترانس با بهترین کیفیت، تولید و طراحی منابع تغذیه سوئیچینگ، فلاشر، طراحی فریت و سلف، چوک و ترانسهای فرکانس بالا و نمایندگی فروش دستگاه بوبین پیچ نیمه اتوماتیک، در خدمت شما مشتریان در سراسر کشور میباشد.

شماره تماس: ۰۹۳۷۸۲۹۷۷۷۸

  کیفیت کار ما، اعتبار ماست %

تهیه و تنظیم: خوش روزگار

کلمات کلیدی: ترانس روی هسته فریت,انجام پروژه های دانشجویی,طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ ۱۲ ولت ۱۰ آمپر,فلاشر ۲۲۰ ولت تابلو LED,ترانسفورماتور و چوک هسته حلقوی,تروئید,بورس سلف و فریت,انواع ترانسفورمرمودم,اجزاء منابع تغذیه سوئیچینگ فریت, سوئیچینگ,ترانس تغذیه سوئیچینگ,اجزاء سوئیچی پروژه های دانشجویی, پروژه های ترانس, پروژه های ترانس فریت ترانس,ترانس روی هسته فریت,ترانس بهزاد مشهد,بهزاد ترانس,ترانس با کیفیت عالی,سفارش ترانس حلقوی,ارسال سفارش به تمام شهرهای ایران,تولید و طراحی انواع ترانس,شرکت طراحی ترانس بهزاد,طراحی و پذیرش پروژه های صنعتی,فروش دستگاه فارادیک,فلاشر دو کانال و فلاشر قابل برنامه ریزی و فلاشر مرغوب و طراحی فلاشر,نمایندگی فروش ترانس و دستگاه بوبین پیچ نیمه اتوماتیک,طراحی چوک و ترانسهای فرکانس بالا,بوبین,بوبین ترانس,۱۲ به ۲۴ ولت,۲۴ به ۱۲ ولت,مبدل برق,تبدیل برق باطری ماشین به برق شهری,تصویر,تصاویر,عکس,مبدل برق باطری ماشین به ۲۲۰ ولت شهری,اینورتر,۱۲ به ۲۲۰ ولت,تصاویر دستگاه سیم پیچ ترانسفورماتور,دستگاه سیم پیچ ترانسفورماتور,سیم پیچ,سیم پیچ ترانسفورماتور,بوبین پیچ,نیمه اتومات,دستگاه سیم پیچی,بوبین پیچ مخصوص دستگاه ترانس پیچی,هسته ترانس,هسته ترانس سیلیس,هسته ترانس فریت,فریت,فریت و ترانس فرکانس بالا,دستگاه سیم پیچ ترانسفورماتور,سیم پیچ,سیم پیچ,فروش ویژه دستگاههای نیمه اتوماتیک بوبین پیچ,بهره بردار,بهره برداری پست,ترانس,ترانس برق,ترانسفورماتور,هسته ترانس,هسته ترانس سیلیس,هسته ترانس فریت,عکس ترانس,ساختمان اثر ادبی,فن معماری,سلف,اسبق,جد,نیا,پوست,پیلینگ,پوست انداختن,فلاشر,چشمک زن,چشم بند اسب,چراغ راهنمای اتومبیل,قدرت,برق,توان,نیرو,سلطه,بنیه,زور,قشر,فرکانس,بسامد,تناوب,تکرار,تلفیق,زیر و بم,نوسان,فرکانس,نوسان صدا,دستگاه,مبدل,تبدیل کننده,الت تبدیل,مقلب,تغذیه,غذا,تقویت,ترانسفرمر,تغییر دهنده,دستگاه تبدیل برق,قوت گیری,قوت,خوراک,بر گرداننده,مبدل,انرژی,هسته,مغز,اساس,لب,چنبره,مغز ودرون هرچیزی,متغیر, ورارسان,شیوه,ماشین,اسباب,اختراع,شعار,اندیشه,سوار سازی,Switching,transducer,Nutrition,blinker,Ferrite and Trvyyd,nucleus,Convert 12 volts to 220 volts,Convert 24 volts to 220 volts,Convert 24 volts to 12 volts,Power Supplies,Resources,Core,transformer,transformed,JVHKS UIHD TV;HKS FHGH,LKHFU JYBDI S,MD]DK’,,converted,changed,Hazard,Transformers,might,Transformers,Pitch Reel,Inverters,Converters,Ferrite,Faradyk devices,Devices,High Frequency Transformers,Power,Trance,Frequency,Choke,Design,Self,,Design of Switching Power Supplies  

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0 (from 0 votes)
share save 171 16 انجام پروژه های دانشجویی،طراحی و ساخت و اجزاء منبع تغذیه سوئیچینگ ۱۲ ولت ۱۰ آمپر،فلاشر ۲۲۰ ولت تابلو LED،ترانسفورماتور و چوک هسته حلقوی،تروئید،بورس سلف و فریت،انواع ترانسفورمرمودم

دیدگاه خود را بنویسید


 • عمومی

 • دسته‌ها

 • بایگانی

 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۴۰۳
  ش ی د س چ پ ج
  « تیر    
   1234
  ۵۶۷۸۹۱۰۱۱
  ۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
  ۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
  ۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
 • سایت فورکیا

  4kia.ir